jste zde: úvodní » Chci obědy


Chci obědy

Stránky jsou primárně určeny pro děti 22. MŠ pracoviště náměstí Míru a žáky 10. základní školy Plzeň, náměstí Míru.

Školní stravování hraje v životě vašeho dítěte významnou roli. Ve školní jídelně se učí stolování a poznávání potravin. Oběd z jídelny už dávno není rozvařená rýže s omáčkou. Vaříme chutně, zdravě a s ohledem na správnou výživu vašich dětí. Pokud chcete mít jistotu, že se vaše dítě stravuje správně, přihlašte ho na obědy k nám. Součástí oběda je nápoj, polévka, hlavní jídlo a dezert v podobě moučníku, mléčného krému, ovoce nebo salátu. Strava je státem dotována, proto šetříte i vaši peněženku. Každý den máme výběr ze tří jídel, a proto věříme, že si vaši nejmenší vždy vyberou a pochutnají. Přísně sledujeme kvalitu vstupních surovin, proto nakupujeme potraviny od místních farmářů a českých firem. U nás se vyhýbáme zbytečné chemii v potravinách a chceme, aby děti byly především zdravé. Uvažujeme sezónně a lokálně.

 

 

 • Přihlásit obědy+

  DODRŽTE JEDNOTLIVÉ KROKY JAK JDOU PO SOBĚ
  1. Seznamte se s "Informace ke stravování" zde
  2. Stáhněte si nebo si vyzvedněte "Přihláška ke stravování" zde
  3. Pro nové strávníky je první platba možná v hotovosti, od následujícího měsíce je nutné zřídit "Povolení k inkasu" formulář zde

   

   

   

 • Systém karet a čipů+

  Děti se v jídelně prokazují platnou kartou (čipem).

  Typ média
  Vratná záloha
  foto
  Plzeňská karta zdarma Plzeňská karta
  Bezkontaktní čip 115,-Kč bezkontaktní čip
  Klasická karta/tenké čipy 35,-Kč Klasická karta - je možné vybrat si z více barev

   

  Díky čipům a kartám si můžete nejen jídla odebírat nebo objednávat, ale zároveň si můžete ověřit, zda vaše dítě na obědě skutečně bylo.

  Karty a čipy jsou nepřenosné a porušení tohoto pravidla se považuje za hrubé porušení vnitřního řádu! Upozorněte své děti, že není možné, aby si mezi sebou karty a čipy měnily nebo půjčovaly.

  Kontrolujte, že vaše dítě pravidelně nosí kartu nebo čip s sebou. V případě poškození karty je nutno zakoupit kartu novou, neboť různě zdeformovaná karta ničí naše čtečky.

   

 • Ceny a platby stravy+

  Ceník stravy pro děti MŠ a žáky ZŠ platný od 1. 9. 2022. Pro děti MŠ a žáky ZŠ se jedná o dotované ceny stravy! Více informací o dotaci se dozvíte na speciální stránce umístěné zde.

  Děti a žáci jsou zařazování do skupin strávníků v souladu s Vyhláškou č. 107/2005 v platném znění pro příslušný školní rok o školním stravování. Do příslušné věkové skupiny je strávník zařazen po dobu celého školního roku dle toho, jakého věku dosáhne ve školním roce, na který je přihášen ke stravování. Školní rok je od 1.9. do 31.8. (příklad: školní rok 2022/2023, strávník má narozeniny (jedenácté, patnácté) až 31.8.2023. Dle uvedené vyhlášky však musíme strávníka zařadit již od 1.9.2022 do vyšší věkové kategorie a to na celou dobu školního roku 2022/2023).

  Skupina strávníků Cena
  Platba stravy na únor 2023   
  Žáci  ZŠ 7-10 let 36.00 504.00
  Žáci  ZŠ 11-14 let 38.00 532.00
  Žáci  ZŠ 15 let a více 41.00 574.00
  MŠ 3-6 let celý den 53.00 795.00

  svačina ranní
  oběd
  pitný režim
  svačina odpolední

  10.00
  29.00
  4.00
  10.00

  MŠ 7 let a více celý den 58.00 870.00

  svačina ranní

  oběd

  pitný režim

  svačina odpolední

  11.00

  32.00

  4.00

  11.00

  tištěný jídelníček A4 3.00
  kreditní karta 35.00
  bezkontaktní čip 115.00
  zápis plzeňské karty 0.00
 • Zaplatit obědy+


  1. Strava se platí dopředu před začátkem stravování. Platba je na následující měsíc předem. Platby v hotovosti jsou možné jen pro první měsíc u nových strávníků, ostatní platby pouze bezhotovostně inkasem z účtu (od srpna 2022).
  2. Povolené inkaso z vašeho bankovního účtuformulář zde - měsíční platba předem z vašeho účtu. Je třeba a zadat příkaz - povolení k inkasu ve vaší bance pro platbu na účet školní jídelny 2466050287/0100 a potvrzený formulář dodat do šj. V případě, že máte více dětí, je třeba na každé dítě (položku) povolit inkaso.

  Případný přeplatek za odhlášenou stravu se vrací jedenkrát za rok (v červenci) na váš účet.

 • Odhlášení stravy+

  Odhlašování stravy se provádí níže uvedenými způsoby:

  Odhlašování na zítra, na pozítří = nejpozději jeden den předem SMS ZPRÁVOU do 14.00 hodin na číslo 773832171. SMS MUSÍ OBSAHOVAT: jméno dítěte, třídu a od kdy do kdy chcete odhlásit. V první den nemoci dítěte je možno oběd vyzvednout na příslušném výdejním místě v době od 11:50 do 12:30 hodin. V ostatní dny, kdy dítě není ve škole, nemá strávník nárok na dotovanou stravu a je třeba odhlásit nebo zakoupit oběd v plné ceně.

  Odhlašování je také možné prostřednictvím internetu v aplikaci Strava.cz. Zde se provádí odhlášky na předem známé dny s časovým předstihem tři dny = v pondělí na čtvrtek a další dny, v úterý na pátek a další dny, atd. Toto je automatické odhlášení, které se nám načítá přímo z internetu.

  U dětí z je odhlášení stravy možné pouze den předem v pracovní den do 14:00 hodin SMS zprávou na tel. čísle 773832171. Pozdější odhlášení nebude možné a strava je dodána do MŠ. Po tomto čase bude odhláška provedena až od následujícího dne a strava je dodána do MŠ.

  Nevyzvednutá strava propadá bez náhrady.

  V průběhu roku počítačový program provádí automatické odhlášení obědů pouze v případě předem známých prázdnin a ředitelského volna. Pokud jede dítě na výlet, lyže nebo školu v přírodě, musí každý provést odhlášení individuálně (pokud není s třídním vyučujícím dohodnuto jinak).

   

   

   

   

   

 • Ukončení stravování+

  Ukončení stravování v průběhu školního roku (odstěhování/přechod na jinou školu apod.) je třeba nahlásit v kanceláři školní jídelny, abychom strávníka zablokovali. Případné přeplatky k datu ukončení zašleme zpět na účet uvedený v přihlášce ke stravování.

  Přeplatky, které vznikají v průběhu školního roku vracíme jednou ročně hromadně, na konci školního roku (v červenci).

   


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

© Všechna práva vyhrazena 10. školní jídelna Plzeň, nám. Míru 4, příspěvková organizace - Školní jídelna Plzeň Bory
Zpět na začátek stránky

webdesign ANTstudio.cz