jste zde: úvodní » Novinky » strava a platby od 17.5.


strava a platby od 17.5.

 

Vážení rodiče - bohužel zase změny:

Jak jistě víte, od 17. 5. končí rotační výuka a žáci jdou KONEČNĚ do školy všichni.

Platíte z účtu? O nic se nemusíte starat - přihlásíme obědy automaticky na zbytek května i červen. Pozor - odhlásíte běžným způsobem, pokud stravu nechcete. V závěru května budeme z Vašeho účtu inkasovat společně případný nedoplatek s platbou na červen jednou částkou dohromady.

Platíte v hotovosti?Takže ve Vašem případě je třeba, abyste si stravu na dny, kdy Vaše dítě mělo být do konce měsíce května doma na distanční výuce, sami OPĚT PŘIHLÁSILI a zaplatili.

Postup bude následující:

a) pokud pro Vaše dítě chcete na zbytek dnů měsíce května obědy přihlásit, prosím nejlépe ihned (nejpozději do čtvrtka 13. 5. do 24:00 hodin) NÁM NAPIŠTE SMS, ŽE DÍTĚ PŘIHLAŠUJETE NA ZBYTEK MĚSÍCE KVĚTNA na tel. 773832171.

b) My Vám dítě přihlásíme bez ohledu na to, že u nás budete mít případně nedoplatek, aby dítě od pondělí mělo obědy objednané a oběd dostalo.

c) Ve středu 26. 5. bude pokladna otevřena od 7:45 do 14:30 - v tento den nám DOPLATÍTE případný dluh za květen a zároveň si budete moci objednat a zaplatit stravu na ČERVEN 2021.

 

Děkuji Vám za spolupráci a jsem s pozdravem

Mgr. Bc. Olga Süssová, ředitelka 10. školní jídelny Plzeň

 

»zpět do archivu novinek

© Všechna práva vyhrazena 10. školní jídelna Plzeň, nám. Míru 4, příspěvková organizace - Školní jídelna Plzeň Bory
Zpět na začátek stránky

webdesign ANTstudio.cz