jste zde: úvodní » Novinky » Nový školní rok 2021/2022


Nový školní rok 2021/2022

Přihlášení nových strávníků na nový školní rok, platby na ZÁŘÍ a výměna poškozených karet a čipů jsou možné v úterý 31. 8. od 8.00 do 14.30 hodin a ve středu 1. 9. od 8.00 do 14.30 hodin. Přijďte raději v úterý, nebudou totiž takové fronty! Těšíme se na nové i stávající strávníky. Aby se vám u nás líbilo, právě finišují přípravy: generální úklid, opravy, změny a novinky v jídelníčku. V létě jsme nezaháleli a zatímco vy jste odpočívali, my jsme si pro vás zpracovali ovoce a zeleninu z české produkce - zeleninu na polévky a ovoce do koláčů a jogurtů.

I nadále budete moci využívat chlazený ovocno-zeleninový bar. Budete si moci nabírat k obědu ovoce a zeleninu podle své chuti a zvyklostí! Samozřejmě nabídka hotových salátů, kompotů a mléčných produktů  naší výroby zůstává i nadále v chlazené vitríně. V nápojovém koutku najdete vířič na dva druhy nápojů, kde denně bude na výběr mošt a mléčný nápoj. Kromě pitné vody bude nadále k dispozici bylinkový čaj. Učte se s námi, která bylinka je prospěšná pro vaše zdraví.

Pokračujeme v projektu Zdravá výživa hravě a v novém školním roce si zase budeme hrát a povídat  o zdravém životním stylu a zdravé stravě. Interaktivně, hravě a hlavně k zapamatování! Další skupiny žáků ZŠ a nově i dětí z MŠ navštíví v rámci tohoto projektu naší velkou kuchyni.

foto  - 337

»zpět do archivu novinek

© Všechna práva vyhrazena 10. školní jídelna Plzeň, nám. Míru 4, příspěvková organizace - Školní jídelna Plzeň Bory
Zpět na začátek stránky

webdesign ANTstudio.cz