jste zde: úvodní » Novinky » Obědy s sebou od 1. 3. 2021


Obědy s sebou od 1. 3. 2021

Vážení rodiče! Máte doma starost o své děti, učíte se s nimi a ještě k tomu vaříte? Proč? Jsme tady přeci pro Vás!!!!

Nabízíme Vám OBJEDNÁNÍ A VYZVEDÁVÁNÍ obědů pro Vaše dítě U NÁS! Využijte možnost získat pro dítě i nadále LEVNÝ A PŘITOM ZDRAVÝ A CHUTNÝ OBĚD! Máte na obědy v době distanční výuky nárok!!!!

Pro Vaše dítě v době nynějšího uzavření škol, kdy jsou děti na distanční výuce - tj. v týdnu od 1. 3. do 5. 3. a v týdnu od 15. 3. dále, máte možnost stravu objednat smskou a vyzvednout u nás (v týdnu od 8. 3. do 12. 3. NENÍ MOŽNÉ STRAVU ZAJIŠŤOVAT v Plzni jsou jarní prázdniny a v době prázdnin se dotovaná strava neposkytuje).

Přímo u nás na náměstí Míru 4 máme otevřené "výdejní okénko", kde v NOVÉM ČASE JIŽ OD 11:00 do 14:00 hodin pro Vás bude oběd připravený. Pro děti vaříme pouze jedno jídlo bez možnosti výběru.

Strava je dotovaná - platíte pouze náklady na potraviny. Obědy jsou tedy za stejnou cenu jako obvykle. Dostanete je zabalené v jednorázovém obalu.

A nyní to nejdůležitější: obědy NEOBJEDNÁVEJTE přes aplikaci Strava.cz (aplikace je pro objednání uzamčena), ALE OBJEDNÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE SMSkou na tel. čísle 773832171 - uveďte jméno a třídu, a od kdy do kdy (období) obědy objednáváte.

Pokud chcete oběd již zítra (úterý 2. 3.) napište zprávu ještě dnes (1. 3.) do 17:00 hodin. V ostatních dnech se budou objednávky přijímat POUZE do 14:00 hodin opět SMSkou na tel. čísle 773832171.

V případě, že naopak stravu budete některý den potřebovat odhlásit, stačí opět SMSkou na tel. čísle 773832171 do 14:00 hodin den předem (v pátek na pondělí) stravu odhlásit.

Pokud jdete pro objednaný oběd dítěti (nebo dítě samo) - MÁTE PŘED OSTATNÍMI PŘEDNOST! Stojícím lidem ve frontě jen sdělte, že jdete vyzvednout oběd pro dítě.

Prosím Vás i Vaše děti o dodržování následujícího: před budovou v případné frontě je nutné dodržovat rozestupy, mít respirátor na zakrytí nosu i úst. Do budovy k okénku smí vstupovat pouze jedna osoba.

U našeho okénka nabízíme obědy i pro širokou veřejnost - bez objednávky, platba hotově/stravenkami/kartou pro veřejnost! Můžete využít tyto naše služby! Jídelníček pro veřejnost včetně informací naleznete na www.bistrodesitka.cz

TAK SE STAVTE! JSME ZDE PRO VÁS!

Přeji všem pevné zdraví a VŽDY DOBROU CHUŤ U NÁS!

Mgr. Bc. Olga Süssová, ředitelka organizace v.r.

a za tým kuchyně Milan Lettl, šéfkuchař

»zpět do archivu novinek

© Všechna práva vyhrazena 10. školní jídelna Plzeň, nám. Míru 4, příspěvková organizace - Školní jídelna Plzeň Bory
Zpět na začátek stránky

webdesign ANTstudio.cz