jste zde: úvodní » Novinky » Obědy pro děti od 4. 1. 2021 aktuálně


Obědy pro děti od 4. 1. 2021 aktuálně

Vážení rodiče, milé děti! Zdravíme Vás v novém roce a všem přejeme hlavně pevné zdraví! Všichni si přejeme, aby se naše životy již vrátily do normálu a mohli jsme chodit do školy, být s kamarády, pracovat.... , ale situace je taková jaká je a my musíme udělat různá opatření a vždy se přizpůsobit aktuálním nařízením. Proto zde předkládám režim školního stravování pro žáky 10. základní školy s platností od pondělí 4. 1. 2021:

Na prezenční výuce ve škole jsou pouze žáci 1. a 2. tříd, všichni mají obědy dle svých objednávek zajištěné. V jídelně jsou stanoveny časy, kdy paní vychovatelky chodí s jednotlivými třídami. U vstupu do jídelny si děti vydezinfikují ruce, mají roušku, dodržují rozestupy. Roušku sundají a dají do kapsy až před konzumací oběda. Po konzumaci roušku opět nasadí a odnesou použité nádobí. Personál jídelny po každé skupině žáků prostor vyvětrá, stoly a židle vydezinfikuje.

Žáci na distanční výuce mají stravu VŽDY AUTOMATICKY ODHLÁŠENOU - nyní tedy třídy 3. - 9. mají odhlášeno. Máte však možnost znovu oběd přihlásit a vyzvedávat v našich krabičkách s sebou - výdej obědů je v přízemí budovy jídelny od 13:00 do 13:30. Pokud máte o oběd s sebou zájem, je nutné nejdéle den předem do 14:00 hodin oběd znovu objednat. OBEJDNÁVKU PROVEĎTE NA TEL. ČÍSLE 773832171 - UVEĎTE JMÉNO A TŘÍDU DÍTĚTE A OD KDY DO KDY CHCETE STRAVU OBJEDNAT (vzor: Jana Nováková, 5.A objednávám oběd s sebou 11. - 14. 1.)

V týdnu od 4. do 8. ledna bude jen jeden druh jídla, od pondělí 11. ledna bude na výběr ze dvou druhů jídel - automaticky máte jídlo č. 1, změnit - vybírat je možné na termínálu v jídelně nebo v aplikaci Strava.cz.

Za odhlášenou stravu se Vám u nás peníze "střádají" - přeplatky vracíme hromadně v červenci. Samozřejmě v případě, že nás požádáte o vrácení momentálního přeplatku dříve, vrátíme peníze ihned na účet, ze kterého peníze přicházejí. Stačí nám napsat e-mail se žádostí. Jinak všem budeme přeplatky vracet až v červenci a na každý měsíc inkasujeme automaticky předem, neboť nevíme, jak se situace bude vyvíjet, zda děti do škol půjdou či nikoliv.

Mgr. Bc. Olga Süssová, ředitelka organizace, v.r.

»zpět do archivu novinek

© Všechna práva vyhrazena 10. školní jídelna Plzeň, nám. Míru 4, příspěvková organizace - Školní jídelna Plzeň Bory
Zpět na začátek stránky

webdesign ANTstudio.cz