jste zde: úvodní » Novinky » Obědy pro děti od 30. 11. 2020


Obědy pro děti od 30. 11. 2020

Vážení rodiče!

V týdnu od 30. 11. 2020 bude střídavě pro třídy A/B (6. - 8.) na 10. základní škole probíhat distanční výuka. Všem žákům, u kterých bude probíhat distanční výuka (první týden "A", další týden "B") jsme hromadně odhlásili objednanou stravu ve školní jídelně. Ostatní platící z účtu V REŽIMU PREZENČNÍ VÝUKA jsou na prosinec přihlášení. Ti z Vás, kteří platíte v hotovosti jste přihlášeni dle dohody při platbě v pokladně.

Distanční studium je považováno za "výuku ve škole", a proto máte nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně, pokud je Vaše dítě doma na distanční výuce (nikoliv nemocné).  Pokud tedy máte o dotované školní obědy V DOBĚ DISTANČNÍ VÝUKY zájem, JE NUTNÉ ZNOVU STRAVU OBJEDNAT - NEJPOZDĚJI DEN PŘEDEM DO 14:00 hodin (ideální je objednat v SMS zprávě požadované dny v celém týdnu distanční výuky). OBJEDNÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE POMOCÍ SMS NA TEL. ČÍSLE 773832171.  Do SMS napište celé jméno dítěte, třídu a které dny chcete znovu objednat. Možné pouze formou SMS!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - v pondělí 30. 11. 2020 bude zveřejněno OPATŘENÍ - časový hramonogram, kdy jednotlivé třídy NA PREZENČNÍ VÝUCE budou moci přijít do jídelny na oběd, aby se skupiny nemíchaly. Vzhledem k tomu, že děti chodí ze školy individuálně, prosím, poučte je, aby se držely pohromadě pouze se svojí skupinou a do jídelny chodily v jejich určeném čase. V jídelně vstup pouze v roušce, dezinfekce rukou, rozestupy a u stolů pouze 4 osoby.

POZOR - Žáci, kteří jsou na distanční výuce, mohou PŘIJÍT PRO OBJEDNANÝ OBĚD POUZE V ČASE od 13:00 do 13:30 hodin - VÝDEJ V PŘÍZEMÍ DO NAŠICH NÁDOB.

 

Děkuji Vám za součinnost a za pomoc.

Mgr. Bc. Olga Süssová, ředitelka 10. školní jídelny Plzeň

»zpět do archivu novinek

© Všechna práva vyhrazena 10. školní jídelna Plzeň, nám. Míru 4, příspěvková organizace - Školní jídelna Plzeň Bory
Zpět na začátek stránky

webdesign ANTstudio.cz