jste zde: úvodní » Novinky » Obědy od 3. 5. žáci 10. ZŠ


Obědy od 3. 5. žáci 10. ZŠ

Květen 2021

Strávníci platící naším inkasem z účtu: Na květen 2021 jsme nikomu neinkasovali z účtů - máte u nás většinou přeplatky. Pokud u někoho přeplatky nedostačují, rešíme telefonicky s rodiči, přesto je žák přihlášen automaticky na stravu na týdny, kdy má jeho třída prezenční výuku - je ve škole.

Od 3. 5. jsou přítomni ve škole žáci tříd "B" vždy po týdnech ve škole, doma ....

Od 10. 5. jsou přítomni ve škole žáci tříd "A" vždy po týdnech ve škole, doma ...

Všichni, kteří u nás máte platbu inkasem z Vašeho účtu (tedy kdy my si inkasujeme z Vašeho účtu) budou ve shora uvedeném režimu přihlášeni na stravu automaticky (po týdnech). Týden, kdy je žák - doma na distanční výuce, je odhlášen automaticky - nemusíte odhlašovat.

Pokud chcete obědy i v době, kdy je Vaše dítě na distančním týdnu doma, je nutné stravu objednat telefonicky na tel. 773832171 - strava se pro tento účel vydává do našich krabiček v přízemí u kuchyně s sebou.

Strávníci platící v hotovosti v pokladně šj: Kdo platí v hotovosti, musí si vše vyřídit v kanceláři ŠJ předem - u těchto žáků není automatické přihlášení na stravu.

Ti, kteří platí v hotovosti, se musí přihlásit sami a případně v hotovosti doplatit chybějící částku na stravu a domluvit se, zda chtějí i stravu "do krabiček" v době, kdy má žák distanční výuku a je doma.

V případě nejasností volejte 773832171 nebo 602478338

»zpět do archivu novinek

[Přeskočit navigaci]

© Všechna práva vyhrazena 10. školní jídelna Plzeň, nám. Míru 4, příspěvková organizace - Školní jídelna Plzeň Bory
Zpět na začátek stránky

webdesign ANTstudio.cz